Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Kezdolap_6

Koronavírus információk

Tisztelt Szülők, Pedagógusok!

Továbbítom az EMMI-től érkezett állásfoglalást. Kérem az ebben foglaltak betartását.

“A VIII/5222-1/2020/KOAT iktatószámon nyilvántartott, az EMMI által küldött, módosított intézkedési terv alapján ismételten hívja fel a szülők figyelmét arra, „hogy amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, az NNK aktuális eljárásrendje alapján gondoskodjanak orvosi vizsgálatról. A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van. Az a gyermek, tanuló vagy pedagógus, aki bármilyen betegség miatt otthon maradt, a háziorvos, a kezelőorvos igazolásával vagy kórházi zárójelentéssel mehet újra az intézménybe. Hatósági házi karantén esetén a járványügyi hatóság által kiadott, a járványügyi megfigyelést feloldó határozatot szükséges bemutatni.”

Köszönettel,
Dufek János