Házi verseny

Házi verseny

2021-2022-es tanév

Szavaló verseny eredmény

1. évfolyam

Arany minősítést kapott

Seregélyi Lilien Mia 1.a

Ezüst minősítést kapott

Nagy Benett 1.a

Bronz minősítést kapott

Pécz Krisztofer Dominik 1.a

2. éfvolyam

Arany minősítést kapott

Csüllög Levente 2.a

Ezüst minősítést kapott

Szatmári Dóra 2.b

Bronz minősítést kapott

Jekel András Bendegúz 2.a

3. évfolyam

Arany minősítést kapott

Benkő Kira 3.b

Farkas Gergő 3.a

Ezüst minősítést kapott

Ta Ngoc Anh Andi 3.b

Bronz minősítést kapott

Czunyi Zoé Csenge 3.a

Barabás Gyula László 3.b

4. éfvolyam

Arany minősítést kapott

Győrfi Zsófia 4.a

Farkas Boglárka 4.a

Ezüst minősítést kapott

Szilágyi Mira 4.b

Bronz minősítést kapott

Marcin Lórenzó Benjamin 4.b

Halloween plakátverseny

5. évfolyam

I. Szalisznyó-Szvetlik Simon 5.b
II. Topánka Zsombor Tamás 5.c
II. Kovács Zoltán 5.b
III. Mester Tamás Kevin 5.b
IV. Ács Bence 5.b

6. évfolyam

I. Daróczi Gabriella 6.c

7. évfolyam

I. Farkas Nóra Regina 7.b
II. Németh Noémi Zoé 7.b

8. évfolyam

I. Szilágyi Flóra Hanga és Gulyás Dorina 8.a
II. Sárossy Igor Tibor 8.a

Abszolút győztes:

Farkas Nóra Regina 7.b

Tökjó Tökfaragó verseny nyertesek:

1. helyezés: Szilágyi Mira 4.b

2. helyezés: Farkas Boglárka 4.a

3. helyezés: Szilágyi Zétény 4.b

Iskolai szépovasási verseny:

2. évfolyam

I. Kungler Szofi 2.b
II. Vastag Klaudia 2.b
III. Kollár Rudolf 2.a

3. évfolyam

I. Benkő Kira 3.b
II. Nagy Csongor 3.b
III. Frohlich Emma 3.b

4. évfolyam

I. Vinca Robin 4.b
II. Farkas Boglárka 4.a
III. Filimon Levente Álmos 4.b

2020-2021-es tanév

My Family: házi:
5.évfolyam: 1. Vass Arabella 5.a
2.Temesvári Zoltán 5.a
3.Szatmári Zsófia 5.b

6.évfolyam:1.Fónagy Jázmin 5.a
2.Léber Ádám 5.a
3.Daróczi Gabrielle 5.c

8.évfolyam emelt csoport

1.Veres Krisztián 8.c. 50/50 pont
2.Bede Noel 8,c, 47pont
3.Szabó Valentin 8.a.46 pont
3.Nagy András 8.a 46 pont

8.o.alap csoport

1.Bottlik Levente 8.c.38pont
2.Liptai László 8.b.33pont
3.Nguyen tien Hong(Peti) 8.c.32pont

7.évfolyam emelt csoport

1.Siroki Dániel 7.b. 40/39 pont
1.Szolcsánszky Dániel 7.a.39pont
2.Juhász Janka 7.a.38pont
2.Ratiu Alexandra 7.a.38pont
3.Temesi Dominik 7.a. 35pont

7.o.alap csoport

1.Kálmán Viktória 7.b 40/.27pont
2.Noszek Ajna 7.b.24pont
3.Piliskó Zalán 7.b.18pont
6,o.emelt csoport

1.Ignácz Lilianna 6.b. 40/36pont
1.Jandó Zsófia 6.a.36pont
1.Papp Olivér 6.a. 36pont
2.Minh 6.a.34pont
3.Bakai Barnabás 6.a. 33pont

6.o.alap csoport

1.Aszalós Soma 6.a 21pont
2.Kurucz Viktor 6.b.20pont
3.Kalocsai Krisztina 6.a 18pont

5.o.emelt csoport

1.Bodnár Mira 5.a 30/25pont
1.Szép Joel 5.a.25pont
1.Nguyen Bao Nga (Gyöngyi)5.b.25pont
2.Badits Nyáradi Gréta 5.a.24pont
2.Juhász Kornél 5.a.24pont
2 Dinh Quang Phu (Peti)5.a.24pont
3.Vass Arabella 5.a.23pont
Mideczky Jázmin 5.b.23pont

5.o.alap csoport

1.Kungler Kornél 5.b. 18pont
2.Herczku Tamás 5.a.16pont
2.Léber Ádám 5.a.16pont
3.Török Kolos 5.a.15pont

Internetes Kvíz Nagy –Britaniáról a 7. évfolyam számára

7. évfolyam alap csoport

Pető Zsolt 7.b 1.hely 27p
Sepsi Fernandó 7.b 2 hely 25p
Barabás Laura Amanda 7.b 2 hely 25p
Vastag Cintia 7.b 3 hely 23p

emelt csoport

Csabai László 7.a 1. hely 35p
Ratiu Alexandra 7.a 2. hely 29p
Juhász Janka Boglárka 7.a 2.hely 29p
Váradi Dorottya 7.b 3.hely 28p

Otszágos MÉH-ÉSZ Logikai verseny iskolai fordulója

1. évfolyam:

I. Dinh Manh Minh Chau 1.b
II. Illés Sándor 1.a
III. Király Milán 1.b

2. évfolyam:

I. Gyurcsó Dorina Vivien 2.b
II. Fehér Ármin 2.a
III. Kirner Csanád Bendegúz 2.a

3. évfolyam:

I. Filimon Levente Álmos 3.b
II. Kovács Botond 3.b
III. Kismándor Tamás Ferenc 3.a

4. évfolyam:

I. Németh Benedek 4.b
II. Deutsch Dániel 4.a
III. Mai Phuong Thao 4.a

A Föld Napja alkalmából rendezett iskolai plakátrajzoló-verseny győztesei:

1. évfolyam:

I. Gódor Annabella 1.b
II. Thieu Anh Thu 1.s
III. Illés Sándor 1.a
Különdíj: Kungler Szofia 1.b

2. évfolyam:

I. Ta Ngoc Anh 2.b
II. Czunyi Zoé Csenge 2.a
III. Benkő Kira 2.b

3. évfolyam:

I. Farkas Boglárka 3.a
II. Győrfi Zsófia 3.s
III. Szilágyi Mira 3.b
Különdíj: Burger Éda Blanka 3.a

4. évfolyam:

I. Németh Levente 4.a
II. Németh Benede 4.b, Noszek Benedikt 4.b
III. Rácz Krisztián Tamás 4.c
Különdíj: Müller Norina Szonja 4.a, Dávid Enikő Andrea 4.b, Cservenák Gergő Nimród 4.b

Magyar Festészet Napja rajzpályázat

Alsó:

I. Farkas Boglárka 3.a
II. Djankó Szofi 3.b
II. Izsold Áron 1.a
Különdíj:

Kungler Szofia 1.b
Fábián Dóra 1.b
Benkő Virág 4.a

Felső:

I. Jung Anna Zsuzsanna 8.c
II. Paulik Veronika 6.b
III. Farkas Nóra Regina 6.b

Különdíj:

Mai Cat Thuy Tien 5.b
Vastag Cintia 7.b

Hódítsd meg a biteket!

Benjámin kategória:

Kapitány Zsombor 6.a isk. 1.
Badits-Nyáradi Gréta 5.a isk. 2.
Czinege Panna 5.a isk. 2.
Horváth Jázmin 5.b isk. 2.
Bakai Barnabás 6.a isk. 3.
Bencsetler Bálint 6.b isk. 3.

Kadét kategória:

Nguyen Tien Phong 8.c isk. 1.
Veres Krisztián 8.c isk.2.
Csatári Csilla Panna 8.a isk. 3.
Takács Bence 8.b isk. 3.

Köszönjük az Állatok Világnapja alkalmából hirdetett fotópályázatra küldött képeket!
A fotópályázatunk eredménye:
I. Czunyi Zoé Csenge 2.a
Boroncsok Boglárka 3.b
Kiss-Szemenyi Márton 1.a
II. Malatinszki Benjamin 5.c
III. Németh Nándor 6.a

2019-2020-as tanév

Angol nyelvű internetes kvíz a 7. évfolyam számára

7. osztály alap

I. Kordován Félix 7.a 33 pont
II. Oczeák Dávid 7.a 31. pont
III. Szrenka Márton László 7.a 30 pont

7. osztály emelt

I. Nyiszter Benjámin Alex 7.a, 32 pont
Fazekas Dominik Attila 7.b 32 pont
Takács Péter Denton 7.a 32 pont
Telkes Zoltán Dániel 7.b 32 pont

II. Bagdács Szonja 7.a 31 pont
Kapi Boglárka 7.c 31 pont
Töreki Szabolcs 7.b 31 pont
Szabó Valentin 7.a 31 pont
Weisz Gyula Dániel 7.a 31 pont

NYELVTAN-HELYESÍRÁS VERSENY 4. OSZTÁLY
I. Badits-Nyáradi Gréta 4.A
II. Valyuch Ildikó 4.a
III. Temesvári Zoltán 4.a
IV. Sinka Fruzsina 4.b
V. Mideczki Jázmin 4.b
VI. Nagy Izabella Dóra 4.b
VI. Bihercz Bálint 4.b

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam:
I. Kapitány Zsombor 5.a
II. Papp Olivér 5.a
III. Bakai Barnabás 5.a

6. évfolyam:
I. Tóth Csenge Virág 6.a
II. Juhász Janka Boglárka 6.a
III. Le Hoang My 6.a

7. évfolyam:
I. Nagy Lolita Nina 7.a
II. Telkes Zoltán Dániel 7.b
III. Kővári Kincső 7.b

8. évfolyam:
I. Káldos Anna 8.a
II. Kiss Vivien 8.a
III. Kovács Dávid 8.b

Angol Ki mit tud? Alsós évfolyam

1, helyezett: 1.b: Benkő Kira, Szvetkov Bao Tien, Ta Ngoc Anh, Kazinczi Zsófia, Barabás Gyula László, Petrucz Alexandra,

2. helyezett: 3.c: Menus Árisz, Rácz Krisztián Tamás, Herold Dávid, Varga Dominik Bence, Kósa Hóvirág, Nguyen Tung Lam (Laci)
3. helyezett: 1.a Blazsovszky-Ravasz Liza, Malatinszki Mira, Czunyi Zoé Csenge, Mogyorósi Viktória, Szalisznyó-Szvetlik Emma, Panyi Jázmin, Guba Zoé, Szitás Tiara Jázmin, Kovács Alexandra, Forgó Csenge Alexa

4. évfolyam:
1. helyezett: Mai Cat Thuy Tien (Anna), 4.b
2. helyezett: Nguyen Bao Ngoc (Gyöngyi) 4.b, Szatmári Zsófia, Horváth Jázmin, 4.b
3. helyezett: Simkovits Anett, Kovács Márton János, Rozsa Mirella Amina, Ábrahám Benjámin, Bata Vilmos Lionel , (4.c) Váradi Róbert

Szép Magyar Beszéd
5–6. évfolyam
I. Mocsár Milán 5.a
II. Kapás Tímea Dorka 5.a
III. Bakai Barnabás 5.a és Kapitány Zsombor 5.a

7.-8. évfolyam:
I. Káldos Anna 8.a
II. Nagy Lolita Nina 7.a
III. Takács Péter Denton 7.a és Virág Horáció András 8.b

A kerületi versenyen az I. és II. helyezettek képviselik iskolánkat.

Iskolai kisplasztika verseny

5. évfolyam

5.a

Hujber Benjámin
Boross Petra Anna
Tóth Antónia

6. évfolyam

Vastag Cintia 6.b
Tóth Csenge Virág és Le Hoang My 6.a

7. évfolyam
7.a Fehér Boglárka
7.b Mile Bálint

8. évfolyam
8.a

Káldos Anna
Kiss Vivien
Korbel Fanni Viktória

Hódítsd meg a biteket!
1. Sinka Ábel Márk kishód 4.o. 108
2. Agócs Botond kishód 108
3. Badits-Nyáradi Gréta kishód 92
4. Juhász Kornél Tamás kishód 76
5. Szitás Lara Lilien kishód 76
6. Dinh Quang Phu kishód 72
7. Farkas István kishód 68
8. Hegyi Fruzsina kishód 68
9. Temesvári Zoltán kishód 60

1. Kapitány Zsombor benjamin 5. és 6. o. 130
2. Bakai Barnabás benjamin 114
3. Kapás Timea Dorka benjamin 106
4. Hujber Benjámin benjamin 81
5. Pozsár Kitti Katalin benjamin 70
6. Dinh Manh Ngoc Chau benjamin 66
7. Noszek Ajna benjamin 66
8. Kádár Gréta benjamin 62
9. Kibédi Anita Petra benjamin 62
10. Ignácz Lilianna benjamin 62

1. Kovács Ádám kadét 7. és 8.o. 102
2. Baktai Norbert kadét 102
3. Nagy Konor kadét 102
4. Fazekas Dominik Attila kadét 98
5. Weisz Gyula Dániel kadét 94
6. Ács Alexandra kadét 94
7. Takács Bence kadét 94
8. Gothárd Henrietta kadét 94
9. Káldos Anna kadét 90
10. Szrenka Márton László kadét 86
11. Nguyen Tien Phong kadét 86

A népmese napja alkalmából rendezett versenyeny

1. évf.
1. Benkő Kíra 1.b
2. Ta Ngoc Andi 1.b
3. Kovács Alexandra 1.a

2. évf.
1. Djankó Szofi 2.b
2. Mogyorósi Anna 2.b

3. Évf.
1. Tankó Kiara 3.a
2. Vukmann Amira 3.b
3. Horváth Réka 3.a

4. Évf
1. Molnár Linda 4.b
2. Badits-Nyáradi Gréta 4.a
3. Nagy Izabella 4.b

Versmondó verseny az 1. évfolyamon

I. Szalisznyó-Szvetlik Emma 1.a
II. Benkő Kira 1.b
III. Lukács Enikő Kincső 1.b és Czunyi Zoé Csenge 1.a

Versmondó verseny a 2. évfolyamon

I. Farkas Boglárka 2.a
II. Győrfi Zsófia 2.a
III. Filimon Levente Álmos 2.b és Bolyki Hunor 2.a

Versmondó verseny a 4. évfolyamon

1. Bodnár Mira Larina 4.a
II. Szatmári Zsófia 4.b
III. Fábián Mercédesz 4.b és Malatinszki Benjámin 4.c

Versmondó verseny a 3. évfolyamon
I. Vágó Tekla Tamara 3.b
II. Benkő Virág 3.a
III. Blesz Szofia 3.a és Farkas Andor 3.c

Plakátverseny Állatok Világnapja

1. Káldos Anna 8.a
2. Farkas Nóra 5.b
3. Csizmarik Viktória 8.a

Szépolvasási vetrseny
2. évfolyam
1. Szabó Liliána 2.b
2. Djankó Szofi 2.b
3. Filimon Álmos 2.b
Farkas Boglárka 2.a
Felkészítő tanárok: Baloghné Varga Anita, Tusch Anita

3. évfolyam
1. Juhász Botond, 3.b
2. BenkőVirág 3.a
3. Gulyás Hanna 3.a
Réfi Dániel 3.c
Felkészítő tanárok: Feketéné Kiss Katalin, Lőrincz Péterné, Tóth Andrea

4. évfolyam

1. Badits- Nyáradi Gréta 4.a
2. Szányel Gabriella 4.b
3. Farkas Jázmin4b
Szitás Lara 4.a
Batta Vilmos 4.c
Felkészítő tanárok: Nagyné Czigány Kinga, Trembickijné Holéczy Krisztina, Bocskor Orsolya

2018-19

Iskolai rajzverseny

1. évfolyam:
1. Sinka Álmos Róbert 1.a
2. Losó Georgina 1.b
3. Filimon Zolta Árpád 1.a

2. évfolyam:
1. Tarján Bianka Tamara 2.a
2. Gulyás Hanna 2.a
3. Deutsch Dániel 2.a

3. évfolyam
1. Mai Cat Thuy Tien Anna 3.b
2. Farkas Jázmin Leila 3.b
3. Szányel Gabriella 3.b

4. évfolyam
1. Kapás Tímea Dorka, Szvetkov-Truong Huong Giang 4.a
2. Hujber Benjámin 4.0
3. Németh Lili 4.b

Matematikaverseny

2. évfolyam:

1. Gulyás Hanna, Toma Ádám 2.a
2. Ludvig Kolos 2.c
3. Kismándor Viktor 2. , Németh Benedek 2.b

felkészítő tanárok: Feketéné Kiss Katalin, Lőrincz Péterné, Tóth Andrea

A 4. osztályos iskolai matematika verseny

I. Subicz Áron 4.b
II. Bakai Barnabás 4.a
III. Ignácz Lilianna 4.b
IV. Nguien Thay Minh 4.a
IV. Hujber Benjámn 4.a
V. Tóth Antónia 4.a

Matematika verseny

I. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
Gellén Jázmin 3.b
II. Juhász Kornél 3.a
III. Dinh Quang Phu 3.a
IV. Mideczki Jázmin 3.b
V. Agócs Botond 3.c

felkészítő tanárok: Trembickijné Holéczy Krisztina, Lányiné Szabó Mónika

Helyesírási verseny

I. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
II. Temesvári Zoltán
III. Sinka Fruzsina, Midecki Jázmin, Bihetcz Bálint, Agőcs Botond

Felkészítőtanárok: Lányiné Szabó Mónika, Trembiczkijné Holéczy Krisztina és Kelemen Orsolya

Angol nyelvi verseny

5.o. Alap
1. Pozsár Kitti 5.b 2. Pető Zsolt 5.b 3. Noszek Ajna 5.b

5.o. Emelt
1. Jarolin Vivien 5.a 2. Tóth Csenge 5.a 3. Juhász Janka 5.a 3. Váradi Dorottya 5.b

6.o. Alap
1. Takács Bence 6.b 2. Bottlik Levente 6.c 3. Hortobágyi Csilla 6.b

6.o. Emelt
1. Páczett Pál 6.c 2. Fülöp Anna 6.a 3. Bosnyákovics Milán 6.c

7.o. Alap
1. Kiss Nikol 7.b 2. Chen Zixin 7.a 3. Virág Horatio 7.b

7.o. Emelt
1. Subicz Máté 7.a 2. Baktai Norbert 7.a 3. Zsilinszki Máté 7.b

8.o. Alap
1. Németh Dominik 8.b 2. Szilvási Márk 8.b 3. Szőlősi Zoltán 8.b

8.o. Emelt
1. Mártonyi Pálma 8.a 1. Török Zoltán 8.a 2. Bíró András 8.b 3. Bakai Bianka 8.a 4. Dang Bao Long 8.b
Felkészítőtanárok: Dinyáné Németh Mariann, Borsics Tímea, Tóth-Szabó Klaudia

Költészet napi vers illusztráció pályázat


I. évfolyam:

1. Kolláth Petra 1.a
2. Burger Éda 1.a
3. Pallós Tamás 1.a

II. évfolyam

1. Üveges Thomas 2.c
2. Gulyás Hanna 2.a
3. Blesz Szofia 2.a

III. évfolyam

1. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
2. Orgován Noel 3.b és Kovács Norina 3. c
3. Molnár Linda 3.b

IV. évfolyam

1. Kibédi Anita 4.a
2. Várkonyi Petra 4.a
3. Paulik Veronika 4.b

V. évfolyam

1. Váradi Dorottya 5.b
2. Le Hoang My 5.a és Tóth Csenge 5.a
3. Vastag Cintia 5.b

VI. évfolyam

1. Beloberk Renáta 6.a
2. Mile Bálint 6.b
3. Szabó Brigitta 6.a

VII. évfolyam

1. Káldos Anna 7.a
2. Kiss Vivien 7.a
3. Chen Zixin 7.a

VIII. évfolyam

1. Mile Zsófia 8.a
2. Tóth Réka 8.a
3. Dang Bao Long 8.b

Iskolai mesemondó verseny

1.ÉVFOLYAM

I. Farkas Boglárka 1.a
II. Győrfi Zsófia 1.a
III. Cseh Zoé 1.b

Felkészítőtanárok: Tusch Anita és Keresztesy-Mészáros Hajnalka

2.ÉVFOLYAM

I. Gulyás Hanna 2.a
II. Szalisznyó Szvetlik Simon 2.b
III. Farkas Andor 2.c

Felkészítőtanárok: Feketéné Kiss Katalin, Lőrincz Péterné és Tóth Andrea

3.ÉVFOLYAM

I. Le Huang Quan Dani 3.b
II. Badits-Nyáradi Gréta 3.a
III. Rózsa Mirella 3.c Takács Zsombor 3.b Bolyki Szabolcs 3.a

4.ÉVFOLYAM

I. Csöme Noel 4.b
II. Boross Petra 4.a
III. Ignácz Lilianna 4.b

Felkészítőtanárok: Dienes Vivien és Móricz Judit

Helyesírási verseny 4. évfolyam:

1. Subicz Áron 4.b
2. Ignácz Liliána 4.b
3. Kapitány Zsombor 4.a
4. Kapás Tímea 4.a
5. Bakai Barnabás 4.a
6. Németh Noémi 4.b

Felkészítő tanárok: Móricz Judit, Dienes Vivien

Ki tud többet Nagy-Britanniáról? Intenetes kvíz a hetedik évfolyam számára

7. osztály emelt óraszámú csoport

1. Földesi Viktória 7.b osztály – 32 pont
1. Káldos Anna 7.a osztály – 32 pont
2. Fazekas István 7.b osztály – 29 pont
2. Kasnyik Kevin 7.b osztály – 29 pont

7. osztály alap óraszámú csoport

1. Kiss Nikol 7.b osztály – 27 pont
1. Wetzl Enikő 7.b osztály – 27 pont
2. Temesi Krisztina 7.b osztály – 26 pont
3. Korbel Fanni 7.a osztály – 25 pont

A maximálisan elérhető pontszám 35 pont volt.

Iskolai felsős rajzverseny

1. hely Le Hoang My 5.a osztály
1. hely Váradi Dorottya 5.b osztály
2. hely Czene Leila 5.b osztály
3. hely Tóth Csenge 5.a osztály

1. hely Beloberk Renáta 6.a osztály
2. hely Jung Zsuzsa 6.c osztály
2. hely Fegyó Fruzsina 6.a osztály
3. hely Nagy Bianka 6.a osztály

Káldos Anna 7.a osztály
Pfendtner Alexa 7.a osztály
Chen Zixin 7.a osztály
Korbel Fanni 7.a osztály
felkészítő: Albertné Olasz Júlia

Angol Ki Mit Tud?

Alsó tagozat

1. hely 4.a Havanna 100 pont
2. hely 4.a Pluto is her dog 93 pont
3. hely 4.b Yes,yes,yes 87 pont
4. hely 4.a My uncle s hat 77 pont
4. hely 3.a Bingo 77 pont
5. hely 3.c Yes,yes,yes 72 pont

Felső tagozat

1. hely 6.c Chicken Licken 87 pont
2. hely 5.b Believer 85 pont
3. hely 5.b Three little pigs 80 pont
4. hely 5.b We wish you 77 pont 6.a

Teleki Pál Földrajz Verseny iskolai forduló

1. hely Káldos Anna 7.a osztály
2. hely Zsilinszki Máté 7.b osztály
3. hely Baktai Norbert 7.a osztály
felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Kazinczy-verseny iskolai forduló
5-6. évfolyam

1. hely Szabó Renáta 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
1. hely Takács Péter Denton 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Bakonyi Lili 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Valyuch Levente 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Telkes Zoltán 6.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

7-8. évfolyam

1. hely Gothárd Henrietta 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Káldos Anna 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Oláh Evelin 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
2. hely Bíró András 8.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
3. hely Zsilinszki Máté 7.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

HÓDítsd meg a biteket

1. hely Bíró András 8.b osztály
1. hely Kapitány Zsombor 4.a osztály
1. hely Semsei András 5.a osztály
2. hely Farkas Nóra 4.b osztály
2. hely Kádár Gréta 4.a osztály
2. hely Kovács Dávid 7.b osztály
2. hely Szabó Renáta 5.b osztály
3. hely Baktai Norbert 7.a osztály
3. hely Gothárd Henrietta 7.a osztály
3. hely Ignácz Liliána 4.b osztály
3. hely Mártonyi Pálma 8.a osztály
3. hely Kibédi Petra 4.a osztály
3. hely Weisz Gyula 7.a osztály
3. hely Vámosi Bálint 6.b osztály
felkészítő: Mráz Istvánné, Benkő Gyula

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam

1. hely Juhász Janka 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Szabó Renáta 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Bakonyi Lili 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Semsei András 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

6.évfolyam

1. hely Fülöp Anna Csillag 6.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Telkes Zoltán 6.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
3. hely Makó Nóra 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Nagy András 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

7.évfolyam

1. hely Kiss Vivien 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Káldos Anna 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Baktai Norbert 7.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

8. évfolyam

1. hely Schimdt Bence 8.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
2. hely Bíró Bálint 8.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
2. hely Mártonyi Pálma 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Bakai Bianka 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Ágh Benedek 8.a osztály felkészítő: Sági Nicolette

Versmondó verseny

3.évfolyam

1. hely Török Kolos 3.a osztály felkészítő: Lányiné Szabó Mónika
2. hely Takács Zsombor 3.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Fónagy Jázmin 3.a osztály felkészítő: Lányiné Szabó Mónika
3. hely Le Hoang (Dani) 3.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Különdíj: Rózsa Mirella 3.c osztály felkészítő: Kelemen Orsolya

4.évfolyam
1. hely Csöme Noel 4.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
2. hely Ignáczi Liliána 4.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
3. hely Kapitány Zsombor 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Szavalóverseny

1.évfolyam

1. hely Farkas Boglárka 1.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Bolyki Hunor 1.a osztály felkészítő: Tusch Anita

2.évfolyam

1. hely Kovács Balázs 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné
2. hely Vágó Tekla 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné
3. hely Blesz Szófia 2.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
3. hely Szabó Marcell 2.c osztály felkészítő: Tóth Andrea
3. hely Szalisznyó-Szvetlik Simon 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné

Szépolvasási verseny

2.évfolyam
1. hely Juhász Botond 2.b osztály felkészítő: Lőrincz Péterné
2. hely Benkő Virág 2.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
3. hely Kalauz Csongor 2.b felkészítő: Lőrincz Péterné

3.évfolyam

1. hely Bata Vilmos 3.c osztály felkészítő: Kelemen Orsolya
2.hely Badits-Nyáradi Gréta 3.a osztály felkészítő: Lányiné Szabó Mónika
3. hely Agócs Botond 3.c osztály felkészítő: Kelemen Orsolya

4. évfolyam

1. hely Kapás Tímea 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit
2.hely Bakai Barnabás 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3.hely Mocsár Milán 4.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3.hely Németh Lili 4.b osztály felkészítő: Dienes Vivien

2017-2018-as tanév

Arany János és a természet

1. helyezett 6.a osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
2. helyezett 6.b osztály felkészítő: László Enikő
3. helyezett 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
4. helyezett 5.c osztály felkészítő: Benkő Gyula

Kémiaverseny

7. osztály

1. helyezett Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
2. helyezett Tóth Réka 7.a osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
3. helyezett Bíró András 7.b osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea
4. helyezett Szöllősi Lizett 7.b osztály felkészítő: Csitáryné Pocskay Andrea

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam

1. hely Beloberk Renáta 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Telkes Zoltán Dániel 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Bagdács Szonja 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Takács Péter 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Szabó Gergő 5.b felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
3. hely Szrenka Márton László 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Weisz Gyula Dániel 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Böröcz Milán Dávid 5.c osztály felkészítő: Neuwirth Éva

6. évfolyam

1. hely Káldos Anna 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Kiss Vivien 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Baktai Norbert 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Szenics Roland 6. b osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Földesi Viktória 6.b osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Zsilinszki Máté 6.b osztály felkészítő: László Enikő

7. évfolyam

1. hely Mártonyi Pálma 7.a osztály felkészítő: László Enikő
2. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: László Enikő
2. hely Bakai Bianka 7.a osztály felkészítő: László Enikő
2. hely Bíró András 7.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
2. hely Schmidt Bence Dániel 7.b osztály felkészítő: Bartha Anikó
3. hely Tóth Réka 7.a osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Blatnyák Botond 7.a osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Sándor Kiara 7.a osztály felkészítő: László Enikő
3. hely Takács Benedek 7.a osztály felkészítő: László Enikő

8. évfolyam

1. hely Szűcs Dominika Katalin 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Károlyi Adrienn 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Olasz Eszter 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Köves Auróra 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Tóth Bese 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Bede Zoe 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette

A “Szép Magyar Beszéd” verseny

5-6. évfolyam

1. hely Takács Péter 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Gothárd Henrietta 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Valyuch Levente 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Subicz Máté 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

7-8. évfolyam

1. hely Fodor Vivien 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
1. hely Bede Zoe 8.b osztály felkészítő: Sági Nicolette
2. hely Szűcs Dominika 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
2. hely Oláh Evelin 7.a osztály felkészítő: Sági Nicolette
3. hely Czakó András 8.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva

Alsós szépolvasási-verseny

2. évfolyam:

1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
2. hely Agócs Botond 2.c osztály felkészítő: Fehér Zsanett
3. hely Hricsovszky Milán 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
3. hely Nagy Izabella 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

3. évfolyam

1. hely Kapás Tímea 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit
2. hely Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
3. hely Németh Lili 3.b osztály felkészítő: Dienes Viven
3. hely Mocsár Milán 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4. évfolyam

1. hely Gyóni Olívér 4.b felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
2. hely Tóth Csenge 4.a felkészítő: Tusch Anita
3. hely Váradi Dorottya 4.c felkészítő: Sipos Ágnes
3. hely Szabó Renáta 4.b felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Szilvási Diandra 4.b felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Angol Ki mit tud?

Alsó tagozat

1. hely 3.a osztály
2. hely Kapitány Zsombor 3.a osztály
3. hely 4.b osztály

Felső tagozat

1. hely Farkas Gergő 7.a osztály
2. hely Páczelt Pál 5.c osztály
3. hely Oláh Evelin 7.a osztály
felkészítő: Dinyáné Németh Mariann

Alsós szavalóverseny

1. évfolyam

1. hely Kovács Balázs Gábriel osztály 1.b felkészítő: Lőrincz Péterné
2. hely Blesz Szofia 1.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
3. hely Mester Tamás Kevin 1.b osztály Lőrincz Péterné

2. évfolyam

1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
2. hely Szatmári Zsófia 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Czinege Panna 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla

3. évfolyam

1. hely Ignácz Lilianna 3.b osztály felkészítő: Dienes Viven
2. hely Boross Petra 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3. hely Kovács Gergő 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien

4.évfolyam

1. hely Ágh Dorottya 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Blatnyák Anna 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
3. hely Bakonyi lili 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
4. hely Pozsár Kitti 4.c osztály felkészítő: Sipos Ágnes

Teleki Pál földrajzverseny

7. évfolyam

1. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia
2. hely Bíró András 7.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
3. hely Ágh Benedek 7.a osztály felkészítő: Ladányi Szilvia

8. évfolyam

1. hely Mondok Gyula 8.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
2. hely Köves Auróra 8.a osztály felkészítő Oláhné Budaházi Gyöngyi
3. hely Tarr Levente 8.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Herman Ottó biológiaverseny

1. hely Török Zoltán 7.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
2. hely Oláh Evelin 7.a osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi
3. hely Szöllősi Lizett 7.b osztály felkészítő: Oláhné Budaházi Gyöngyi

Vers és prózamondóverseny
5-6. évfolyam

Próza
1. Barabás Bálint 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. Nagy Vanda 5.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. Liptai László 5.b osztály: Szabóné Tóth Ildikó

Vers
1. hely Czinege Dóra 5.b osztály felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó
2. hely Káldos Anna 6.a osztály felkészítő: Neuwirth Éva
3. hely Mondok Erzsébet 6.b felkészítő: Szabóné Tóth Ildikó

Helyesírási verseny

4. évfolyam

1. hely Juhász Janka 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
1. hely Tóth Botond 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Szabó Renáta 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Gyóni Olivér 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Semsei András 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita

Mesemondó verseny

1. évfolyam

1. hely Benkő Virág 1.a osztály felkészítő: Feketéné Kiss Katalin
2. hely Cservenák Gergő 1.b osztály felkészítő: Lörincz Péterné
3. Kazinczi Levente 1.c osztály felkészítő: Tóth Andrea

2. évfolyam

1. hely Dani 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
2. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
3. hely Rózsa-Miskei Dávid 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Szatmári Zsófia 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

3. évfolyam

1. hely Ignácz Lili 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
2. hely Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
3. hely Kapás Tímea 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

4.évfolyam

1.hely Ágh Dorottya 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
1.hely Szilvási Diandra 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
2.hely Bakonyi Lili 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
3.hely Csatári Petra 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita

Angol nyelvi verseny (alap óraszámú csoportok)

5.osztály

1. hely Liptai László 5.b osztály
2. hely Szrenka Márton 5.a osztály
3. hely Tóth Tamás 5.b osztály

6.osztály

1. hely Chen Zixin 6.a osztály
2. hely Pozsár Roland 6.b osztály
3. hely Csizmarik Viktória 6.a osztály
3. hely Róka Milán 6.a osztály
8.osztály

1. hely Szabó Dóra 8.b osztály
2. hely Danyi Dóra 8.b osztály
2. hely Hoisz Csenge 8.b osztály
2. hely Járóka Róbert 8.b osztály
3. hely Varga Balázs 8.a osztály
felkészítő tanárok: Gonda Andrea, Dinyáné Németh Mariann

Angol nyelvi verseny (Emelt óraszámú csoportok)

5.osztály

1. hely Szabó Valentin 5.a osztály
2. hely Veres Krisztián 5.c osztály
2. hely Páczelt Pál 5.c osztály
2. hely Valyuch Levente 5.a osztály
3. hely Nagy Lolita 5.a osztály
3. hely Makó Nóra 5.a osztály

6. osztály

1. hely Zsilinszki Máté 6.b osztály
2. hely Baktai Norbert 6.a osztály
2. hely Kiss Vivien 6.a osztály
2. hely Ratio Kevin 6.a osztály
2. hely Subicz Máté 6.a osztály
3. hely Kasnyik Kevin 6.b osztály
3. hely Balogh Bálint 6.b osztály

8.osztály

1. hely Bede Zoé 8.b osztály
2. hely Hortobágyi Dávid 8.b osztály
3. hely Károlyi Adrienn 8.a osztály
felkészítő tanárok: Gonda Andrea, Dinyáné Németh Mariann

Internetes Quiz

7. évfolyam

Alap

1. hely Farkas Márk 7.b osztály
2. hely Kele Benjámin 7.a ostály
3. hely Rostás-Farkas György 7.b osztály

Emelt

1. hely Dörgönye Jázmin 7.a osztály
1. hely Mártonyi Pálma 7.a osztály
1. hely Sándor Kiara 7.a osztály
2. hely Bíró András 7.b osztály
2. hely Schmidt Bence 7.b osztály
3. hely Bakai Bianka 7.a osztály

Ökohét rajzverseny

1-2. osztály
1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály
2. hely Vukman Amira 1.b osztály
3. hely Sinka Ábel 2.a osztály

3-4. osztály
1. hely Hujber Benjámin 3.a osztály
2. hely Németh Lili 3.b osztály
3. hely Vastag Cintia 4.b osztály

Komplex verseny 1. évfolyam

1. hely Szabó Marcell 1.c osztály felkészítő:
2. hely Tallián András 1.c osztály felkészítő:
3. hely Üveges Thomas 1.c osztály felkészítő:
4. hely Németh Levente 1.a osztály felkészítő:
5. hely Juhász Botond 1.b osztály felkészítő:
5. hely Mai Phyong Thao Linda 1.a felkészítő:
6. hely Gulyás Hanna 1.a osztály felkészítő:
7. hely Németh Benedek 1.b osztály felkészítő:

Komplex verseny 2. évfolyam

1. hely Nagy Izabella 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
2. hely Badits-Nyárádi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
3. hely Mai Cat Thuy Tien Anna 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Matematika verseny 2.osztály

1. hely Sinka Fruzsina 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
1. hely Badits-Nyáradi Gréta 2.a osztály felkészítő: Murányi Lilla
2. hely Mideczki Jázmin 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina
3. hely Gellén Jázmin 2.b osztály felkészítő: Trembickijné H. Krisztina

Matematika verseny 3.osztály

1. hely Subicz Áron 3.b osztály felkészítő: Dienes Vivien
2. hely Bakai Barnabás 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit
3. hely Kapitány Zsombor 3.a osztály felkészítő: Móricz Judit

Matematika verseny 4.osztály

1. hely Semsei András 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
2. hely Szabó Renáta 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
3. hely Havasi Eszter 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
4. hely Le Hoang My Mimi 4.a osztály felkészítő: Tusch Anita
5. hely Gyóni Olivér 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka
6. hely Szilvási Diandra 4.b osztály felkészítő: Keresztesy-Mészáros Hajnalka

Rajzverseny

5-6. osztály
1. hely Makó Nóra 5.a osztály
2. hely Fehér Boglárka 5.a osztály
3. hely Cservenák Szonja Zsófia 5.a osztály

7-8. osztály
1. hely Olasz Eszter Klára 8.b osztály
2. hely Batta Noémi 8.b osztály
3. hely Wetzl Virág 8.b osztály
Különdíj: Valyuch Levente 5.a osztály

Alsós rajzverseny

1. évfolyam

1. hely Tankó Kiara 1.a osztály
2. hely Gulyás Hanna 1.a osztály
3. hely Toma Ádám 1.a osztály

2. évfolyam

1 .hely Mai Cat Thuy Tien Anna 2.b osztály
1. hely Gellén Jázmin 2.b osztály
2. hely Hortobágyi Honória 2.b ostály
2. hely Badits-Nyarádi Gréta 2.a
3. hely Czinege Panna 2.a osztály
3. hely Sinka Friuzsina 2.b osztály
Különdíj: Nagy Dóra 2.c osztály

3. évfolyam

1. hely Hujber Benjámin 3.a osztály
1. hely Bakai Barnabás 3.a osztály
2. hely Farkas Nóra 3.b osztály
2. hely Németh Lili 3.b osztály

4. évfolyam

1. hely Vastag Cintia 4.b osztály
2. hely Ratiu Alexandra 4.a osztály
2. hely Csatári Petra 4.a osztály
3. hely Jarolin Vivien 4.a osztály

Felkészítő: Albertné Olasz Júlia